KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 11922084
nr 1192 2084
Hans Lindh
(f. 1926), Sverige
Träsnitt, Motiv med eka. Signerad, numrerad 112/370. Motivet: 45x35 cm
Hans Bertil Lindh, svensk grafiker född 1926 i Eskilstuna.
Utrop:
300 kr
måndag 2 juli 2018
kl 18:46:07