KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 11922084

nr 1192 2084

Hans Lindh

(f. 1926), Sverige

Träsnitt, Motiv med eka. Signerad, numrerad 112/370. Motivet: 45x35 cm

Hans Bertil Lindh, svensk grafiker född 1926 i Eskilstuna.

Utrop:

300 kr

måndag 2 juli 2018
kl 18:46:07

Hans Lindh

Läs mer om Hans Lindh